Přímé účty P&O Ferries

High res - Canterbury1

Jako výhradní zástupce P&O Ferries Ltd.v České Republice nabízíme veškeré výhody spojené s užíváním přímých účtů na trasách do Velké Británie a Irska. Pro plavbu přes kanál La Manche s námi můžete využít on-line rezervaci v režimu 24/7, elektronické karty nebo možnost nahlášení registračních značek Vašich vozidel v přístavu spolu s možností využít největší přepravní kapacity na trajektových linkách.

víceméně

Aktuálně

FAQ

 • Jaká je přepravní kapacita na trase Calais - Dover ?
  Na trase Calais - Dover pluje 5 lodí (2 lodě s kapacitou 180 nákladních jednotek, 3 lodě s kapacitou 100-120 nákladních jednotek). Denně je uskutečněno 23 odjezdů v jednom směru (doba plavby pouze 1h 30min).

 • Jaké výhody přináší přímý účet u P&O Ferries Ltd.?
  Díky přímému účtu u této přepravní společnosti je možno provádět přímou rezervaci on-line na stránce www.poferriesfreight.com a sledovat jednotlivé přejezdy na internetu. Pro trasu Calais - Dover můžete využít nahlášení registrační značky v přístavech (Calais, Dover) nebo vydání elektronických karet na registrační značku vozidel. V tomto případě jsou tyto karty využívány pro plynulé odbavení v přístavech.

 • Kým budou vystavovány faktury za využití trajektu a jaká je splatnost faktur?
  Faktura je vydána společností P&O Ferries Ltd. bez DPH se splatností 30 dnů od konce kalendářního měsíce, tzn. 30-59 dnů.

 • Jaké jsou podmínky pro přepravu nebezpečného zboží (ADR)?
  Většina nebezpečného nákladu (ADR) je na trase Calais – Dover akceptována (přesné informace o tom, zda zboží podléhá zvláštnímu režimu či nikoli, Vám sdělí na e-mail, adresách: freightops.dover@poferries.com, freightops.calais@poferries.com). Řidič musí mít u sebe vyplněný formulář DGN - dangerous goods note. Ve vyjimečných případech podléhá přeprava ADR zboží zvláštnímu režimu, kdy může jet na lodi pouze 59 pasažérů. Toto zboží není na trase Calais - Dover akceptováno a musí se použít alternativní trasu např. Zeebrugge - Tilbury.

 • Je vyžadováno speciální vybavení v případě špatného počasí?
  V případě špatného počasí musí být všechna vozidla vybavena oky na řádné přikurtování k lodi, aby se zabránilo svévolnému pohybu po palubě.

 • Hrozí v přístavech nějaké komplikace?
  Dbejte zvýšené opatrnosti ve Francii poblíž přístavu v Calais, abyste se vyhnuli komplikacím s ilegálními imigranty, kteří se snaží dostat do Velké Británie zvláště v plachtových návěsech a soupravách.

Ke stažení

Kontakty

Zeptejte se nás

Nahoru