Okamžitá výplata DPH

penize

V případě zájmu či neočekávané potřeby finančních prostředků nabízíme našim klientům okamžitou výplatu předložených dokladů. Nemusíte tedy čekat až na výplatu zahraničním finančním úřadem, které trvá několik měsíců. Své peníze můžete mít již za několik málo dní.

víceméně

Aktuálně

FAQ

 • Ze kterých zemí mohu žádat o okamžitou výplatu předloženého nároku?
  Okamžitou výplatu provádíme ze všech zemí Eurozóny a Polska. Zrychleně je možné vyplatit pouze nároky o navrácení DPH, nikoliv tedy nároky o navrácení části spotřební daně.

 • Jakou částku je možné vyplatit?
  Jediné omezení je dosažení požadovaného minima - v případě roční žádosti se jedná o částku 100 Eur, v případě žádosti za kratší období minimum činí 400 Eur. Maximální výše nároku není nijak omezena.

 • Mohu zažádat o výplatu pouze při předávání dokladů, anebo i pokud jsou již žádosti předloženy na příslušném finančním úřadě?
  Výplatu je možné realizovat v jakékoliv fázi procesu. Pokud jsou již žádosti předloženy, bude pochopitelně úměrně snížen finanční příplatek.

 • Za jak dlouho mohu očekávat peníze na svém účtu?
  Výplatu provádíme nejčastěji do druhého pracovního dne po obdržení veškerých požadovaných dokumentů. Jedná se tedy o velmi rychlé a operativní řešení problémů s cash-flow.

 • Z jakých dokladů mi nárok vyplatíte?
  Výplatu lze realizovat ze všech řádných faktur a u některých zemí při splnění individuálních podmínek i ze zjednodušených daňových dokladů.

 • Které dokumenty potřebuji pro okamžitou výplatu?
  Kromě dokumentů jako při standardním navracení DPH je potřeba sepsat smlouvu, kterou na základě Vašeho požadavku v nejkratším možném termínu připravíme.

 • O kolik zaplatím více za okamžitou výplatu?
  Finanční příplatek je různý pro konkrétní země a sdělíme Vám ho vždy s ohledem na všechny okolnosti. U vybraných zemí začíná již na 2 % z vyplácené částky.

 • Jak mám postupovat, pokud peníze potřebuji co nejrychleji?
  Obraťte se na nejbližší regionální pracoviště, kde s Vámi naši pracovníci zkonzultují nejlepší postup pro Vaše konkrétní potřeby.

Kontakty

Zeptejte se nás

Nahoru