Go-Box (AT)

Go Box

Pro vozidla s nejvyšší povolenou celkovou hmotností nad 3,5 t je na rakouských dálnicích možno hradit mýtné prostřednictvím elektronické palubní jednotky GO-BOX, která zajišťuje plynulý provoz bez nutnosti zastavování či přejíždění do jiného pruhu.

víceméně

FAQ

 • Co a kde lze platit prostřednictvím palubní jednotky GO-BOX?
  Palubní jednotkou GO-BOX je možné hradit dálniční poplatky v rámci celé dálniční sítě v Rakousku.

 • Pro která vozidla je určena?
  Palubní jednotka GO-BOX je určena pro autobusy a nákladní vozdila s 2 a více nápravami s největší povolenou hmotností nad 3,5 t a výškou nad 3 m.

 • Jak probíhá registrace do mýtného systému?
  Nejpozději do dvou týdnů od odeslání objednávky klient obdrží e-mailovu zprávou s předvyplněnými registračními formuláři, které nám zašle podepsané zpět. Po provedení registrace provozovatelem mýtného systému obdrží další e-mailovu zprávou voucher, se kterým se dostaví na libovolné výdejní místo (GO POINT), kde mu bude GO-BOX vydán.

 • Je možné měnitž palubní jednotky mezi vozidly mezi vozidly?
  Ne, palubní jednotka GO-BOX je přiřazena ke konkrétnímu vozidlu.

 • Jak často budu hradit faktury za použití jednotek?
  Fakturace probíhá ve 14-ti denním intervalu s dvoutýdenní splatností. Spolu s naší fakturou obdržíte i fakturu zahraničního provozovatele, kterou lze použít pro navracení DPH ze zahraničí.

 • Jak dlouho trvá dodání palubních jednotek?
  Palubní jednotky GO-BOX jsou připraveny k vyzvednutí na výdejním místě GO POINT nejpozději do 3 týdnů od objednání. Jakmile je obdržíte, můžete je ihned začít používat.

 • Jakým způsobem mohu složit záruku?
  Záruku je možné uhradit bankovním převodem nebo složením hotovosti na pokladně regionálního pracoviště ČESMAD BOHEMIA. Záruka je rozdělena na dvě části, přičemž první faktura je vystavena při objednání jednotek a fakturu na 2. část záruky zákazník obdrží před předáním palubních jednotek. Záruka jsou stanovena pro krytí finančního rizika Sdružení a výše je uvedena v Obchodních podmínkách a je ji možno složit v korunách nebo v eurech.

 • Mám nárok na vrácení DPH za platbu mýtného v zahraničí?
  Ano, při platbě jednotkou GO-BOX máte nárok na vrácení DPH. Zprostředkování navrácení daní Vám dokážeme zajistit.

 • Obdržím originály faktur pro návrat DPH v případě, že ho nechci uskutečňovat prostřednictvím ČESMADu BOHEMIA?
  Ano, ke každé faktuře od ČESMAD BOHEMIA obdržíte vyúčtování detailních plateb na originálu faktury od zahraničních provozovatelů dálnic, která slouží jako daňový doklad pro nárokování DPH.

Ke stažení

Kontakty

Zeptejte se nás

Nahoru