Desatero výhod okamžitého navrácení DPH

10. 03. 2014 | Využijte našich zkušeností.

DESATERO VÝHOD

1. RYCHLOST Předané nároky vyplácíme v nejkratším možném termínu, ve většině případů již do druhého dne.
2. CENA Naše cena je vždy konkurenceschopná a odráží kvalitu poskytované služby.
3. KONTAKTY Síť sedmi regionálních pracovišť s konkrétně určenými a školenými pracovníky vám dává vždy jistotu, že se budete mít na koho ve svém okolí obrátit.
4. ZKUŠENOSTI V oblasti navracení daní máme více než deset let praxe, nemusíme si postupy zjišťovat či zkoušet, moc dobře víme, co pro vás můžeme zajistit.
5. DŮVĚRYHODNOST Tradice a stabilita Sdružení garantují, že se ke svým financím vždy dostanete a nemůžete se stát obětí různých neseriózních subjektů.
6. PODPORA Z charakteru Sdružení vyplývá, že peníze, které svojí činností vyděláme, jsou použity na nekomerční aktivity, především na prosazování zájmů dopravců.
7. JEDNODUCHOST Pro každého dokážeme nastavit model spolupráce tak, aby co nejvíce vyhovoval jeho potřebám včetně modelu pouze elektronické výměny dokumentů.
8. FLEXIBILITA V případě mimořádné situace dokážeme vaše nečekané finanční potřeby řešit i mimo obvyklé termíny, mnohdy i týž den.
9. NEZÁVISLOST Jakékoliv zápočty splatných závazků vůči Sdružení jsou realizovány pouze po předchozí domluvě, žádný jiný subjekt se k penězům nemůže dostat.
10. OTEVŘENOST Veškeré hospodaření prochází kontrolou samotných dopravců, což naprosto vylučuje jakékoliv neoprávněné nakládání s vašimi penězi.

< Zpět